Tylko online

Barlinek Dąb Brillance Molti

3WG000646

Nowy produkt

Deska dębowa pokryta lakierem o wysokim połysku dającym niezwykły efekt rozjaśnienia. W dowolnie zarysowanej strukturze drewna pojawiają się nieduże sęki.

Więcej szczegółów

Na zamówienie

155,42 zł brutto

-35%

239,11 zł brutto

Minimalną ilością w zamówieniu dla tego produktu jest 35

Opis

Gatunek drewna dąb
Grubość 14 mm
Szerokość 207 mm
Długość deski 2200 mm
Kolekcja Barlinek - Deco Line
Wzór trzypasmowa

Więcej informacji

100 % drewna.
Deska Barlinecka drewniana warstwowa to produkt wykonany w 100% z drewna. Konstrukcja tej deski jest bardzo odporna na zmiany temperatury i wilgotności. Nie jedna lecz trzy warstwy drewna ułożone w konstrukcji krzyżowej nadają jej dużą stabilność wymiarową. 

System montażumontaż klejony lub montaż pływający

Możliwość montażu na ścianie: TAK (za pomocą specjalnie zaprojektowanego klipsa montażowego.)

Ogrzewanie podłogowe: TAK
Deska Barlinecka, dzięki swojej warstwowej konstrukcji, doskonale przewodzi ciepło i może być z powodzeniem stosowana na ogrzewaniu podłogowym – zarówno elektrycznym, jak i wodnym. To sprawdzony produkt na lata.

Podłoga gotowa – wykończona fabrycznie: lakierowana lub olejowana, brak dodatkowych inwestycji (kosztów związanych z lakierowaniem podłogi po ułożeniu)

Deska Barlinecka produkowana jest wyłącznie z prawdziwego drewna. Ze względu na naturalne zróżnicowanie surowca poszczególne deski oraz ich fragmenty mogą różnić się między sobą, m.in. odcieniem, występowaniem sęków czy układem słoi. Z tego samego powodu produkt finalny może nie być identyczny z prezentowanym w materiałach marketingowych, na wzornikach eksponowanych w punktach sprzedaży oraz na stronie internetowej producenta.

Podano cenę za 1 m2.
Produkt sprzedawany w m2 (ilość zamawianych m2 - po wcześniejszym przeliczeniu na pełne opakowania). Ze względu na różne długości desek i różne pakowanie przez producenta przed zakupem prosimy o kontakt.

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Pliki do pobrania