Barlinek Dąb Conchi Piccolo

1WG000609

Nowy produkt

Deska o urozmaiconym rysunku słojów z dużą ilością sęków. Ścięte krawędzie (fazowanie) nadają im głębi i lekkości.

Więcej szczegółów

Na zamówienie

163,09 zł brutto

-26.5%

221,89 zł brutto

Minimalną ilością w zamówieniu dla tego produktu jest 30

Opis

Gatunek drewna dąb
Grubość 14 mm
Szerokość 130 mm
Długość deski 2200 mm
Kolekcja Barlinek - Pure Line

Więcej informacji

100 % drewna.
Deska Barlinecka drewniana warstwowa to produkt wykonany w 100% z drewna. Konstrukcja tej deski jest bardzo odporna na zmiany temperatury i wilgotności. Nie jedna lecz trzy warstwy drewna ułożone w konstrukcji krzyżowej nadają jej dużą stabilność wymiarową. 

System montażu: montaż klejony lub montaż pływający

Możliwość montażu na ścianie: TAK (za pomocą specjalnie zaprojektowanego klipsa montażowego.)

Ogrzewanie podłogowe: TAK
Deska Barlinecka, dzięki swojej warstwowej konstrukcji, doskonale przewodzi ciepło i może być z powodzeniem stosowana na ogrzewaniu podłogowym – zarówno elektrycznym, jak i wodnym. To sprawdzony produkt na lata.

Podłoga gotowa – wykończona fabrycznie: lakierowana lub olejowana, brak dodatkowych inwestycji (kosztów związanych z lakierowaniem podłogi po ułożeniu)

Deska Barlinecka produkowana jest wyłącznie z prawdziwego drewna. Ze względu na naturalne zróżnicowanie surowca poszczególne deski oraz ich fragmenty mogą różnić się między sobą, m.in. odcieniem, występowaniem sęków czy układem słoi. Z tego samego powodu produkt finalny może nie być identyczny z prezentowanym w materiałach marketingowych, na wzornikach eksponowanych w punktach sprzedaży oraz na stronie internetowej producenta.

Podano cenę za 1 m2.
Produkt sprzedawany tylko na pełne opakowania. Ze względu na różne długości desek i różne pakowanie przez producenta przed zakupem prosimy o kontakt.

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Pliki do pobrania